Vendetta
Dobrodošo na Vendettu... Il se ulogiraj (moguce i preco FACEBOOK accounta) il se registriraj ak si nov... neces zažalit (majke mi)
Vendetta
Dobrodošo na Vendettu... Il se ulogiraj (moguce i preco FACEBOOK accounta) il se registriraj ak si nov... neces zažalit (majke mi)
Vendetta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve koji su članovi neše ili neke mafie... za sve koji žele postati članovi mafije... JEBIMO MAJKU LJUDIMA KOJE NE VOLIMO... OSVETA JE NASA
 
Početna stranicaGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Debeli
Makro
Makro
Debeli


Broj postova : 57
Join date : 15.11.2010
Age : 99
Lokacija : svugdi jebo te Łebac Łega

'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Empty
PostajNaslov: 'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu   'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Emptypon stu 22, 2010 7:51 pm

vidi..nemoš ti meni bit uspješan u disanju i lajkat si status...pa ako si ga već napiso nisi ga napiso jer ti se ne sviđa ili ne znam zašto.... nego zato što ti se sviđa to što izričeš mater ti jebem..ko god da jesi... fuj đubrad jedna...

pa eo malo.. o takim ljudima... mošte iznos't svoja stajališta, želje, potrebe osjećaje... itd... nemojte baš imena osim ako vam vjera brani da pišete takonazavanim kodnim imenima ilitiga nadimcima

zavaljujem
[Vrh] Go down
Lokna
Ulični diler
Ulični diler
Lokna


Broj postova : 47
Join date : 15.11.2010
Lokacija : Glava

'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Empty
PostajNaslov: Re: 'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu   'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Emptypon stu 22, 2010 10:47 pm

ma sekiraju me taki debili, al još gore su mi kao oni tamo vamo što stave neki post i onda se uvrijede komentarom pa miču cijeli post ilitiga tako nešto..to je ono totalno bezveze, al nije ni lako onim ljudima što si lajkaju statuse jer da si oni ne lajkaju pa ko bi im drugi lajkao?mislim užas, ovo ono
[Vrh] Go down
Puzla
Gangster
Gangster
Puzla


Broj postova : 122
Join date : 15.11.2010
Age : 83

'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Empty
PostajNaslov: Re: 'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu   'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Emptyuto stu 23, 2010 1:22 am

AAAAAAAAAAAAAAAA LOKNA UGAZIO DEBELOG
[Vrh] Go down
Debeli
Makro
Makro
Debeli


Broj postova : 57
Join date : 15.11.2010
Age : 99
Lokacija : svugdi jebo te Łebac Łega

'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Empty
PostajNaslov: Re: 'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu   'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Emptyuto stu 23, 2010 6:50 pm

tebi su gori... pa ko je tebe šta pito?? a dječko??? imal' tanje??? a??
[Vrh] Go down
Puzla
Gangster
Gangster
Puzla


Broj postova : 122
Join date : 15.11.2010
Age : 83

'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Empty
PostajNaslov: Re: 'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu   'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Emptyuto stu 23, 2010 9:44 pm

ima to mi sestricna
[Vrh] Go down
Debeli
Makro
Makro
Debeli


Broj postova : 57
Join date : 15.11.2010
Age : 99
Lokacija : svugdi jebo te Łebac Łega

'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Empty
PostajNaslov: Re: 'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu   'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Emptyuto stu 23, 2010 9:45 pm

to care
[Vrh] Go down
Lokna
Ulični diler
Ulični diler
Lokna


Broj postova : 47
Join date : 15.11.2010
Lokacija : Glava

'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Empty
PostajNaslov: Re: 'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu   'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Emptyuto stu 23, 2010 10:33 pm

debeli samo nemoj sad brisat šta si pisao
[Vrh] Go down
Debeli
Makro
Makro
Debeli


Broj postova : 57
Join date : 15.11.2010
Age : 99
Lokacija : svugdi jebo te Łebac Łega

'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Empty
PostajNaslov: Re: 'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu   'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Emptyuto stu 23, 2010 11:01 pm

boli te kurac Łega, brišem postove, lovim vučjake za bunde.. nema zajebancije
[Vrh] Go down
14/Horse/88
Obični Narkoman
Obični Narkoman



Broj postova : 1
Join date : 29.11.2010

'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Empty
PostajNaslov: Re: 'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu   'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Emptypon stu 29, 2010 12:35 am

DAJ OVO JE FORUM ZA DJECU I MALOUMNE!!! NE STAVLJAJ REKLAME KOJE NE ODGOVARAJU STRANIC... 14/88
[Vrh] Go down
Branđa
Makro
Makro
Branđa


Broj postova : 58
Join date : 15.11.2010
Lokacija : Kod kuce

'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Empty
PostajNaslov: Re: 'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu   'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Emptypon stu 29, 2010 2:48 pm

lizes mi kurac
[Vrh] Go down
Branđa
Makro
Makro
Branđa


Broj postova : 58
Join date : 15.11.2010
Lokacija : Kod kuce

'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Empty
PostajNaslov: Re: 'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu   'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Emptypon stu 29, 2010 2:48 pm

i ova moja muda kilaaaavaaaaaaa
[Vrh] Go down
Sponsored content





'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Empty
PostajNaslov: Re: 'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu   'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu Empty

[Vrh] Go down
 
'Ljudi' ilitiga cigani koji SI lajkaju statuse na fejsu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Vendetta :: Crna Lista-
Forum(o)Bir: